Wczytuję dane...
Jak zamawiać

Hurtownia Czakos.pl nie prowadzi sprzedaży detalicznej klientom indywidualnym.

          Aby wyświetlić ceny i móc składać zamówienia niezbędna jest rejestracja. Podczas rejestracji należy podać pełne dane firmy w tym Nip oraz Regon, a także podać imię i nazwisko osoby składającej zamówienia. Po zakończeniu rejestracji Państwa konto przejdzie etap weryfikacji, podczas którego nasz administrator sprawdzi czy firma o podanych danych istnieje. Jeżeli wszystkie wprowadzone dane będą poprawne w ciągu 24h zostanie odblokowany dostęp do cen, oraz do możliwości składania zamówień.

          Wszystkie produkty oferowane na stronie hurtowni są sprzedawane w opakowaniach zbiorczych po 10 sztuk w opakowaniu z danego koloru. Nie ma możliwości przygotowywania mixów kolorystycznych w jednym opakowaniu zbiorczym. Wszystkie ceny prezentowane na stronie hurtowni są cenami netto. Minimalna wysokość zamówienia to kwota 400zł brutto.

          Nie udzielamy kredytów kupieckich, wszystkie zamówienia realizujemy na zasadzie przedpłaty lub wysyłamy za pobraniem. Zamówienia złożone do godziny 11, przy wybraniu przesyłki pobraniowej lub opłacone przelewem z przesłanym nam potwierdzeniem wpłaty, zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia.